Doğusan Teknik Tekstil®️, teknik tekstiller alanında dünya çapında tanınmış, güçlü bir geleneğe sahip Türk aile şirketidir.

1957 yılında pamuklu kumaş ile üretime başlayan Doğusan Teknik Tekstil®️, bugün 40 dönüm alanda , yıllık 42.000.000 m²  PVC kaplı branda üretim kapasitesiyle , 80'den fazla ülkeye ihracat yaparak  müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğusan Teknik Tekstil®️, kamyon brandaları, genel kullanım brandaları, stadyum çatıları, cephe kaplamaları, havuz örtüleri, şişme botlar, güneşten koruma uygulamaları, çadırlar, üst konteynerler ve reklam brandaları gibi birçok farklı ve yenilikçi uygulamada kullanılabilecek teknik kaplamalı tekstiller üreten bir  firmadır.

Doğusan Teknik Tekstil®️ AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına yatırım yaparak;  mevcut ürünlerini  iyileştirmekte ve yeni uygulama alanları açmaktadır. Doğusan Teknik Tekstil®️ alanında sektör lideri olup ,sahip olduğu DOGUTEX®️, DOGUPRINT®️, DOGUSTORE®️, DOGUBOAT®️, BIOTARP®️ ve FİLLİ BRANDA®️  markaları ile ürünlerinin yüksek  kalitesini garanti eder.

Misyonumuz

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak 1957 den gelen deneyimlerimizle 2024 de 4 kıtada 4 kat büyümek.

Değerlerimiz

Firmamız sizlerden gelecek talepler doğrultusunda üretim kapasitesini artırmaktadır. Doğusan Tekstil olarak amaçlarımızdan biri de kaliteli ürün üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

1957

Yılından beri gelen tecrübe

1997

1997 yılından bugüne PVC kaplı branda üretimi

80

80'dan fazla ülkeye ihracat

2024

Hedefimiz 2024 yılında 4 kıtada 4 kat büyümek